Рада адвокатів Рівненської області. Офіційний сайт РАДА

Про раду

Адвокат – це не просто фахівець найвищої юридичної кваліфікації, це особа з якою часто люди плекають останню надію своєї долі, інколи навіть тоді коли рідні від них відмовляться. Адвокатура, особисто для мене і для більшості із нас, сподіваюся, не тільки корпорація однодумців різних за віком і статтю, професійним та життєвим досвідом - це спосіб життя професіоналів, об’єднаних одним щирим бажанням – допомогти.

Стаття 59 Конституції України регламентує, що для забезпечення права на захист від обвинувачення та надання правової допомоги при вирішенні справ у судах та інших державних органах в Україні діє адвокатура.

У випадках, передбачених Законом, ця допомога надається безоплатно. Кожен є вільним у виборі захисника своїх прав.

На території Рівненщини працюють професійні досвідчені та молоді адвокати котрі не тільки готові взяти на себе конституційну функцію по захисту та представництву інтересів громадян чи юридичних осіб, а і успішно з цим справитися.

У відповідності та за процедурою, передбаченою Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», Раду адвокатів Рівненської області обрано на установчій конференції 14 жовтня 2012 року. Тоді ж обрано кваліфікаційно-дисциплінарну комісію регіону та ревізійну комісію. До складу всіх органів адвокатського самоврядування обрано досвідчених та авторитетних адвокатів із стажем роботи в адвокатурі не менше 5 років.

Офіційний сайт Ради адвокатів Рівненської області був створений з метою у сучасний та найбільш доступний та швидкий спосіб інформувати колег та громадськість про адвокатуру Рівненщини, її історію та сьогодення. Ми прагнемо бути відкритими як для колег адвокатів так і для суспільства.

На сторінках офіційного сайту РАДА  користувач знайде необхідну для нього інформацію та корисні рекомендації.

Ми будемо інформувати про наші поточні справи та плани і сподіваюся, що ця інформація буде корисною для відвідувачів сайту.