Рада адвокатів Рівненської області. Офіційний сайт РАДА

Орловська Ярослава Борисівна

Посада: Секретар Ради

Телефон: 067 383-10-76

Еmail:  fides-@ukr.net

Орловська Ярослава Борисівна народилася 5 жовтня 1977 року в м.Рівному. Українка, громадянка України.

Працюю: Адвокатське об`єднання «Юридична компанія «ПРАВА».

З 1984 року до 1995 року навчалась у середній школі № 4 у м.Рівному.

З 1995 року до 1997 року навчалась у  Рівненському державному сільськогосподарському технікумі за спеціальністю «правознавство», кваліфікація «юрист».

З 1998 до 2004 року навчалась у Київському університеті права Національної Академії Наук України, за спеціальністю «правознавство», отримала кваліфікацію «магістр права», з відзнакою.

З 2001 до 2002 року працювала юрисконсультом Центру психічного здоров`я населення. З 2002 до 2007 року працювала у Рівненському районному суді Рівненської області на посадах: консультант, помічник судді, помічник голови суду, керівник апарату суду. З 2007 року - адвокат, суддя постійно діючого третейського суду при Асоціації «Правовий захист національного бізнесу». З квітня 2013 року і по даний час президент адвокатського об`єднання «Юридична компанія «ПРАВА», член ради адвокатів Рівненської області.

Нагороджена  грамотою та пам`ятним знаком Рівненської обласної ради за сумлінну працю, особистий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності  і правопорядку; неодноразово заохочувалася за професійні досягнення.

Маю посвідчення водія, свідоцтво про проходження повного курсу вивчення  релігієзнавства, свідоцтво про присвоєння кваліфікації кухаря, свідоцтво про присвоєння кваліфікації домашньої медсестри, свідоцтво про закінчення музичної школи, сертифікати про підвищення кваліфікації адвоката.

Адреса: м. Рівне, вул.П.Могили, 28, оф.33.